Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Zabawa dla dzieci „Jak się bawisz latem?”

07.08.2019 12:00 | 2 komentarze | 2 828 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 30.07.2019 13:07

Lato, to czas odpoczynku i zabaw na świeżym powietrzu. Pokażcie nam, jak najbardziej lubicie spędzać ten czas. Czy są to zabawy w piaskownicy, wycieczki rowerowe, pływanie nad wodą, czy w basenie, spacer z rodzicami albo szaleństwa na placu zabaw.

2
Zabawa dla dzieci „Jak się bawisz latem?”
Olga przed zjazdem tyrolką nad Balatonem w Trzebini
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zgłoszenie do zabawy przysłała Anna Więcław - Pilarczyk z Trzebini i od razu przykuła naszą uwagę zdjęciem córki Olgi. Dziewczynka ma 5 lat, a odważna jest bardziej, niż niejeden dorosły!

- Olga od zawsze uwielbiała odważne zabawy, to zapewne odziedziczyła po mamusi. Choć w oczach miesza się strach z radością, to po zjeździe Tyrolką nad Trzebińskim Balatonem zawsze zadaje pytanie: Mamusiu i co, mogę jeszcze raz?

Olga otrzymuje od nas słodkości z Dan Cake oraz bon na zakupy w Bioro-Max.

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Jak się bawisz latem?" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie zdjęcie podczas zabawy, wraz z opisem oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy `Jak się bawisz latem?" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".

Czytaj również