Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

60-lecie spółdzielni mieszkaniowej. Trwają huczne obchody (WIDEO)

06.07.2019 18:00 | 1 komentarz | 5 584 odsłon | Agnieszka Filipowicz

Gratulacje, wyróżnienia i przemówienia. Panowie w garniturach na scenie, ale także tańczące i śpiewające dzieci, mnóstwo zabaw, pokazów i smakołyków. O godz. 15.00 rozpoczęły się uroczyste obchody jubileuszu 60-lecia PSM w Chrzanowie. Zakończy je występ Ivana Komarenko o godzinie 20.00.

1
60-lecie spółdzielni mieszkaniowej. Trwają huczne obchody (WIDEO)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

W pełnym słońcu zainaugurowano jubileuszowe obchody Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej. Na skwer przy ul. Niepodległości przyszły rodziny i zaproszeni goście.

Część oficjalna rozpoczęła się od gratulacji i przemówień. Jerzy Jankowski, prezes zarządu Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP przekazał pamiątkowe upominki i noty okolicznościowe na ręce odchodzącego na emeryturę prezesa PSM Aleksandra Biegacza oraz wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej PSM Eugeniusza Borowego. Gratulacje na scenie odebrali też zasłużeni pracownicy spółdzielni.
Organizatorzy jubileuszu zadbali o oprawę artystyczną imprezy. Dla publiczności zatańczyły maluchy z trzebińskiego przedszkola "Chmurkowe opowieści" , a zaśpiewały dzieci z grupy wokalno-recytatorskiej działającej przy spółdzielczym klubie Pegaz.

Nieopodal namiotów dla zaproszonych gości rozłożyła się słowiańska wioska, oferująca moc atrakcji dla dzieci - m.in. strzelanie z łuku, tradycyjne czerpanie papieru, pieczenie już niemal zapomnianych podpłomyków.

Wieczorem uczestnicy jubileuszu obejrzą jeszcze m.in. pokaz sztuk walki, posłuchają występu poetycko-muzycznego, a na koniec zobaczą koncert Ivana Komarenko. Obchody zwieńczy laserowy pokaz.