Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Kręć kilometry dla Chrzanowa

22.05.2019 08:59 | 1 komentarz | 2 234 odsłony | Marek Oratowski

Od połowy maja do końca września trwa kolejna kampania społeczna „Kręć kilometry". Promuje aktywność fizyczną na rowerze i umożliwia zdobywanie nagród.

1
Kręć kilometry dla Chrzanowa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W 2015 Chrzanów stanął na wysokości zadania i dzięki tej akcji wywalczył piękne stojaki, które można zobaczyć pod CH Max.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział? Na początek należy zarejestrować się na www.kreckilometry.pl. Jest to bardzo proste i szybkie. Można również zalogować się, używając swojego konta na Facebooku. Jeśli korzystacie z aplikacji Endomondo, Strava lub Runkeeper sprawa jest równie prosta. Możecie je połączyć ze swoim kontem na kreckilometry.pl i jednym kliknięciem kopiować treningi, żeby wspomóc swoje miasto. Nie zapomnijcie zaznaczyć, że kręcicie dla Chrzanowa.

Co roku miasta w Polsce walczą o nagrody główne od Allegro i fundacji All For Planet. Każdy z osobna ma również szansę na wygrane. W tym roku walka odbywa się m.in. o czujniki smogu dla miast do 50 tysięcy mieszkańców oraz tytuł „Najbardziej rowerowego miasta w Polsce".

We wtorkowy ranek w rankingu 381 miast Chrzanów był na 32. miejscu. Dla miasta kilometry kręci na razie 114 rowerzystów. Warto do nich dołączyć.