Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Miesiąc do operacji Julki. Zbiórka ruszyła z kopyta!

21.05.2019 22:30 | 0 komentarzy | 2 819 odsłony | Agnieszka Filipowicz

Na początku szło opornie, ale teraz wszystko wskazuje na to, że uda się uzbierać pieniądze na operację 7-letniej Julki z Chrzanowa. Internetowa zbiórka przyśpieszyła na finiszu!

0
Miesiąc do operacji Julki. Zbiórka ruszyła z kopyta!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Niedawno pisaliśmy o balu charytatywnym zorganizowanym w Chrzanowie z myślą o cierpiącej na rozszczep kręgosłupa Julce. Organizatorzy zbierali pieniądze na operację nóg Julki, dzięki której dziewczynka będzie mogła normalnie chodzić. Jej koszt to 18 tys. zł. Do puszki zebrano wówczas 840 zł, ale równolegle trwała zbiórka na portalu pomagam.pl. W dniu balu na operację uzbierano tam ok. 4 tys. zł. Wkrótce potem akcja przyśpieszyła. Do tej pory darczyńcy, a jest ich już ponad 250, przekazali dziewczynce ponad 14 tysięcy złotych.

- Bardzo się cieszę, że zbiórka ruszyła "z kopyta". Za każdą złotówkę bardzo dziękuję. Już tak niewiele brakuje do celu. Wierzę, że się uda doprowadzić zbiórkę do końca. Dzięki ludziom o dobrych sercach będziemy mogli przeprowadzić operację i "usprawnić" nóżki Juleczki - cieszy się mama Julki, Agnieszka.

Operacja ma być przeprowadzona z końcem czerwca.
Tymczasem w internecie pojawił się jeszcze bazarek dla Julii. Można tam wystawić rzeczy do licytacji na rzecz dziewczynki. Kliknijcie w ten link: ttps://www.facebook.com/groups/323045545044926/