Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Możemy zagłosować na libiąskie osobowości

21.05.2019 17:30 | 1 komentarz | 2 128 odsłony | Marek Oratowski

Trwa głosowanie w Plebiscycie "Osobowości 50-lecia Libiąża". Wybieramy spośród kandydatów zgłoszonych przez mieszkańców. Rozstrzygnięcie nastąpi 14 czerwca.

1
Możemy zagłosować na libiąskie osobowości
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Głosować można elektronicznie za pomocą strony internetowej gminy albo kuponów drukowanych w „Przełomie" i „Kurierze Libiąskim", w każdej kategorii na jednego kandydata. Kupony trzeba dostarczyć na dziennik podawczy Urzędu Miejskiego w Libiążu do 10 czerwca.

W plebiscycie jest siedem kategorii. Głosowanie dotyczy tylko pięciu: przedsiębiorca, społecznik, samorządowiec, działacz kultury i sportowiec. Laureaci szóstej kategorii - Przyjaciel Libiąża zostaną wyłonieni przez komisję plebiscytową spośród osób zgłoszonych przez mieszkańców oraz wskazanych przez członków komisji.

Osobowość Medialną wskaże redakcja "Przełomu". Zgodnie z regulaminem, elektronicznie można głosować raz dziennie. Po 10 czerwca wszystkie głosy, oddane tradycyjnie i elektronicznie, zostaną podliczone.

Rozstrzygnięcie konkursu i Galę Jubileuszową zaplanowano na 14 czerwca podczas uroczystej Sesji Rady Miejskiej w Libiążu. Laureaci otrzymają pamiątkowe statuetki.

Sylwetki kandydatów dostępne są tutaj. Można się z nimi zapoznac także w środowym, papierowym wydaniu "Przełomu", w którym wydrukujemy pierwszy kupon.