MTS przegrał w karnych

30.03.2019 20:52 | 0 komentarzy | 2 580 odsłony | Marek Oratowski

Chrzanowianie zagrali w sobotę bardzo dobry mecz. Jednak po karnych ulegli doświadczonej siódemce z Legionowa.

0
Bramkarz MTS-u Marcin Górkowski broni rzut karny rywala

I liga

MTS Chrzanów - KPR Legionowo 26-26 (13-11), k. 9-10

MTS: Górkowski 1, Małodobry - M. Skoczylas 7, Rola 7, Wierzbic 2, Bogacz 2, Krasucki 2, Put 1, Węgrzyn 1, Madeja 1, Orlicki 1, Stroński 1, Danysz, Olszewik

To był ważny mecz dla MTS-u. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Jej końcówka należała jednak do chrzanowian, którzy przegrywając 9-11 rzucili cztery bramki pod rząd. Do szatni schodzili więc z zapasem dwóch bramek. W drugiej połowie często na świetlnej tablicy widniał remis. W ostatniej minucie chrzanowianie prowadzili 26-25 po celnym rzucie Patryka Roli z karnego. Gośćie mieli 18 sekund na przeprowadzenie skutecznej akcji. Dopięli swego i o wszystkim zdecydowały karne. Goście lepiej wykonywali ten element, wygrywając 10-9.

- Legionowo to dobry, doświadczony zespół. Zagraliśmy z nim nasz najlepszy mecz od długiego czasu, ale mimo wszystko byliśmy gorsi o tę jedną bramkę - skomentował Rafał Bugajski, trener MTS-u.