Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Miłość przetrwała próbę czasu (WIDEO)

05.03.2019 21:00 | 0 komentarzy | 2 864 odsłony | Marek Oratowski

Ponad trzydzieści par świętowało we wtorek jubileusze 50, 60 i 65 lat małżeństwa. W Libiąskim Centrum Kultury małżonkowie dostali medale przyznane przez prezydenta RP oraz koce.

0
Miłość przetrwała próbę czasu (WIDEO)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Sędziwym małżonkom winszowali burmistrz Jacek Latko i przewodnicząca rady miejskiej Bogumiła Latko. Jubilaci dostali poczęstunek i posłuchali muzyki. Zobaczcie, jak przebiegała uroczystość.

Jubileusz 50-lecia małżeństwa świętowali: Józefa i Adam Bębenek, Irena i Jan Bisaga, Stanisława i Stanisław Burda, Barbara i Józef Ciszewscy, Danuta i Jan Czekaj, Czesława i Stefan Drabiec, Józefa i Adam Dróżbik, Eleonora i Dominik Drzyżdżyk, Janina i Stanisław Gut, Władysława i Jan Kozik, Anna i Henryk Kruczek, Wiesława i Stanisław Kubińscy, Antonina i Feliks Lizak, Olga i Sylwester Łysak, Maria i Józef Majka, Eugenia i Józef Malik, Władysława i Mieczysław Mrowińscy, Lucja i Tadeusz Pater, Genowefa i Ludwik Pilch, Mieczysław i Genowefa Poznańscy, Krystyna i Stanisław Subel, Teresa i Tadeusz Szczurek, Maria i Stefan Waligóra, Sabinia i Stanisław Wieczorek.
60-lecie współnego życia obchodzili: Mieczysława i Edward Kaniowie, Helena i Antoni Kosowscy, Krystyna i Jan Kosowscy, Sabina i Henryk Olkuscy, Michalina i Stefan Poremba, Stefania i Franciszek Ptasińscy, Zofia i Henryk Szyjka, Stanisława i Stanisław Tyrańscy.
Jubileusz 65-lecia małżeństwa świętowali Krystyna i Augustyn Ziajka.