Fantastyczny rzut Marcina Skoczylasa dał punkt MTS-owi (WIDEO)

23.02.2019 21:13 | 1 komentarz | 4 603 odsłony | Marek Oratowski

W sobotni wieczór chrzanowianie w ostatniej sekundzie doprowadzili do remisu w starciu z Płockiem, ale wyraźnie ulegli w karnych.

1
Zawodnicy Wisły zdobywają kolejną bramkę

I liga

MTS Chrzanów - Orlen Wisła II Płock 26-26 (14-14), k. 0-3

MTS: Górkowski, Małodobry - Madeja 6, M. Skoczylas 5, Stroński 4, Olszewik 3, Bogacz 3, Rola 2, Romian 2, Put 1, Wierzbic, Orlicki

Tydzień temu chrzanowianie wygrali w karnych z Warszawą. Tym razem też stoczyli zacięty bój z rezerwami Płocka. W pierwszej połowie prowadzili głównie goście, ale w końcówce MTS doprowadził do remisu.
Po zmianie stron miejscowi popełnili sporo błędów, a ich gra była szarpana. W 50. minucie goście prowadzili już 24-20. Wtedy gospodarze podjęli pościg.

Na kilkanaście sekund przed końcem mieli piłkę i tylko jedną bramkę do odrobienia. W ostatniej sekundzie sędzia odgwizdał faul. Do piłki podszedł Marcin Skoczylas. Wyskoczył ponad las rąk rywali i rzucił do siatki, co entuzjastycznie przyjęli kibice. Sędziowie naradzali się dłuższy czas, czy uznać bramkę, którą możecie zobaczyć na filmiku. Ostatecznie tak się stało. Jednak o ile tydzień temu chrzanowianie wygrali w karnych z Warszawą 3-1, tym razem ulegli 0-3. Bramkarz Płocka miał swój dzień.

W efekcie gospodarze wywalczyli w tym starciu punkt. Nie jest to zbyt bogata zdobycz, bo ich sobotni rywale są niżej w tabeli. A kibice zdążyli się już przyzwyczaić do zwycięstw podopiecznych Rafała Bugajskiego na własnym parkiecie. Następnym rywalem chrzanowian będzie Czuwaj Przemyśl.