Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Kibice uczcili pamięć Mateusza Skoczylasa (WIDEO)

27.01.2019 19:00 | 0 komentarzy | 4 723 odsłony | Marek Oratowski

W niedzielę szczypiorniści MTS-u nie bez problemów pokonali ostatni w I-ligowej tabeli, ale waleczny zespół Radzymina.

0
Kibice uczcili pamięć Mateusza Skoczylasa (WIDEO)
Na bramkę gości rzuca Jakub Romian (MTS)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

PIŁKA RĘCZNA

I liga
MTS Chrzanów - SPR ROKiS Radzymin 28-22 (11-11)

MTS: Górkowski, Gajewski - Madeja 5, Romian 4, Hardzina 4, Rola 4, Wierzbic 4, M. Skoczylas 3, Put 2, Węgrzyn 1, Bogacz 1, Danysz, Dudek, Olszewik, Krasucki

Przed spotkaniem kibice minutą ciszy uczcili pamięć zmarłego kilka dni temu Mateusza Skoczylasa, syna zawodnika z Chrzanowa. Na leczenie chłopca klub zbierał pieniądze. Niestety, 6-latek przegrał walkę z chorobą.

W 9. minucie chrzanowianie prowadzili już 5-1. Wydawało się, że mecz nie będzie miał większej historii. Jednak potem stracili koncepcję gry i skuteczność, co skrzętnie wykorzystali rywale. W efekcie w 24. minucie to oni prowadzili 10-7. Na szczęście jeszcze przed przerwą MTS zdołał doprowadzić do wyrównania.

Po zmianie stron zespół Rafała Bugajskiego wrócił już na właściwe tory. Gra znów zaczęła się zazębiać, a zawodnikom wychodziły kontry i rzuty z dystansu. Od razu znalazło to przełożenie na wynik. Goście w pewnym momencie zaczęli grać wysoko w obronie, chcąc utrudnić gospodarzom rozgrywanie piłki. Ta taktyka jednak niewiele im przyniosła, bo chrzanowianie wygrali ostatecznie 28-22.