Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Sądny piątek w przychodni na Harcerskiej

18.01.2019 10:55 | 9 komentarzy | 7 156 odsłon | Alicja Molenda

To już wygląda na sytuację mocno kryzysową. W przychodni nieobecnych jest dzisiaj co najmniej sześciu lekarzy.

9
Sądny piątek w przychodni na Harcerskiej
Przychodnia w Trzebini. Lekarzy jak na lekarstwo. Parking nieodśnieżony
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Służba zdrowia zachorowała. Na tablicach ogłoszeniowych w budynku ośrodka zdrowia oprócz przeróżnych informacji dla pacjentów wiszą kartki, na których można przeczytać, którego lekarza, a nawet dlaczego nie ma w pracy.

Dr Małgorzata Bugdał choruje od 25 grudnia do 31 stycznia. Dr Jolanta Kółeczko-Kurek jest na urlopie od 14 do 18 stycznia. W tych samych dniach nie przyjmuje dr Waldemar Ryba, a 16 i 18 stycznia nieobecny jest chirurg dr Piotr Rembiecha. Dr Radym nie przyjmuje do 25 stycznia, podobnie dr Siata. Dermatolog nie przyjmuje. Poradnia Zdrowia Psychicznego nieczynna do odwołania.

Na pokładzie jest jeden na pewno stomatolog i dr Małgorzata Tyrawska. Pod jej gabinetem jest czarno od ludzi, nic dziwnego skoro lekarzy pierwszego kontaktu jak na lekarstwo. Dużo siły życzmy pani doktor!

Balsamem na te całą sytuację są bardzo mile panie w rejestracji. Mówią prawdę, realnie oceniają moce przerobowe lekarzy. Ja się dowiedziałam, że receptę mogę dostać w poniedziałek. Dobrze, że farmaceuci  są wyrozumiali i czasem lek pożyczą do czasu doniesienia recepty.

Uwaga. Podwórko trzebińskiej przychodni woła o pomstę do nieba. Samochody brną po muldach drogi dojazdowej, a pacjenci potykają się na zaśnieżonym i zmrożonym parkingu.

Przeżyjemy jakoś ten kryzys?