Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

06.12.2018 20:00 | 0 komentarzy | 2 275 odsłony | Ewa Solak

Jeśli nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu, możecie skorzystać z naszych podpowiedzi. Jam session w Chrzanowie, koncert w Trzebini, wystawa w Krzeszowicach - to niektóre z planowanych wydarzeń.

0
Propozycje na weekend
Plakat promujący płytę "Daleko ta brat na wojnie" Moniki Dudek i Daniela Kublera. Ich koncert odbędzie się w sobotę w Krzeszowicach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piątek, 7 grudnia, godz. 18.00, Chełmek
MOKSiR zaprasza do sali widowiskowo-kinowej na spektakl „Więcej, niż cały świat". Rezerwacja bezpłatnych wejściówek pod nr tel. 33 846 12 96.

Piątek, 7 grudnia, godz. 19.00, Krzeszowice
W Galerii Pałacu Vauxhall rozpocznie się wernisaż wystawy rzeźby „Moja wieś" Kazimierza Idziego.

Sobota, 8 grudnia, godz. 18.00, Chrzanów
W klubie Stara Kotłownia rozpocznie się Jam Session I. W luźnej atmosferze można będzie posłuchać improwizacji muzycznych różnych twórców. Chętni do gry, proszeni są o kontakt poprzez fanpage klubu na Facebooku.

Sobota, 8 grudnia, godz. 10.00 - 18.00, Chrzanów
Centrum handlowe MAX zaprasza na spotkanie z Mikołajem. W programie pamiątkowe zdjęcia, kolędowe karaoke, warsztaty zdobienia bombek, kartek świątecznych i inne atrakcje.

Sobota, 8 grudnia, godz. 13.00, Chełmek
MOKSiR zaprasza na spektakl „Niezniszczalne". Wstęp wolny. Kolejne przedstawienie przewidziano 16 grudnia.

Sobota, 8 grudnia, godz. 16.00, Krzeszowice
W Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia rozpocznie się koncert Moniki Dudek i Daniela Küblera promujący płytę „Daleko ta brat na wojnie. Zapomniane pieśni ludowe podkrakowskiej wsi". Wstęp wolny.

Niedziela, 9 grudnia, godz. 18.00, Trzebinia
W Domu Kultury Sokół rozpocznie się hiszpański wieczór z „Carmen". Podczas koncertu uczestnicy usłyszą arie i duety najsłynniejszych oper świata. Będą też andaluzyjskie tańce. Bilety w cenie 55 zł, a ulgowe 50 zł.

Niedziela, 9 grudnia, godz. 15.00, Libiąż
Libiąskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl teatralny „Niezniszczalne" w wykonaniu Grupy Teatralnej Niezależna z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.