Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

NIESAMOWITA PRZEMIANA Z PROJEKT ZDROWIE - MATEUSZ SCHUDŁ 11 KG!

15.11.2018 15:45 | 0 komentarzy | 4 126 odsłony | Projekt Zdrowie

Materiał promocyjny

Kolejny sukces podopiecznego Aleksandry Stańczyk - dietetyka z Projekt Zdrowie w Chrzanowie. Mateusz w 2 miesiące pozbył się 11 kilogramów i przeszedł niesamowitą metamorfozę!

0
NIESAMOWITA PRZEMIANA Z PROJEKT ZDROWIE - MATEUSZ SCHUDŁ 11 KG!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do podjęcia decyzji, o wizycie w gabinecie dietetyka Projekt Zdrowie, skłoniły mnie trzy rzeczy: przede wszystkim chciałem zmienić swój wygląd, popracować nad dotychczasowymi nawykami żywieniowymi, które nie były dobre, oraz najzwyczajniej w świecie poczuć się lepiej we własnym ciele - mówi Mateusz.

Dzięki cotygodniowym spotkaniom z dietetykiem udało się poprawić moją samodyscyplinę, co przełożyło się na wypracowanie zdrowych nawyków, tj. regularnych posiłków oraz wypijania odpowiedniej ilości wody. Nie będę ukrywał, że wiązało się to z pewnymi wyrzeczeniami, ale po niedługim czasie, sam przekonałem się, że nie jest to takie trudne jak myślałem - przyznaje nasz bohater.

Obecnie czuję się o wiele lepiej, niż przed kuracją. Wybór placówki Projekt Zdrowie w Chrzanowie był strzałem w dziesiątkę! Profesjonalna pomoc dietetyka wraz z odpowiednim podejściem do pacjenta, dała doskonałe efekty, widoczne gołym okiem - dodaje Mateusz.

Jako Polskie Centra Dietetyczne jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni za zaufanie, którym obdarzają nas klienci. Razem udowadniamy, że niemożliwe nie istnieje i chcieć, znaczy móc!
Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do Projektu Zdrowie, gdzie doświadczony dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.
Odważ się na zmiany już dziś! Umów się na spotkanie z dietetykiem pod numerem telefonu 790 618 333.

 

 

Polskie Centra Dietetyczne Projekt Zdrowie

32-500 Chrzanów, ul. Garncarska 8
(naprzeciwko Urzędu Skarbowego)

tel. 790 618 333
e-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

 

 

Materiał promocyjny