Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

Wszyscy ludzie wójta

16.09.2018 10:30 | 1 komentarz | 6 014 odsłon | Michał Koryczan

Poznaliśmy nazwiska kandydatów na radnych z Komitetu Wyborczego Wyborców "Samorządna Gmina 2018", związanego z wójtem Babic Radosławem Warzechą.

1
Wszyscy ludzie wójta
Radosław Warzecha
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Radosław Warzecha rządzi w babickiej gminie od dwóch kadencji i marzy mu się trzecia. W zbliżających się wyborach związany z nim komitet wystawi kandydatów na radnych we wszystkich piętnastu okręgach. Komplet tych osób został już zarejestrowany.

W gronie tym są radni startujący ostatnio zarówno z „Samorządnej Gminy", czyli: Tadeusz Biel (Rozkochów), Krzysztof Sadowski (Babice), Ryszard Kuciel (Rozkochów), Leszek Kosowski (Mętków), Józefa Bałys (Mętków) i Janina Mastalska (Olszyny), ale też z innych komitetów, czyli: Anna Palka z Zagórza (w 2014 r. KW Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Chrzanowskiej), Iwona Tarabuła z Zagórza (ostatnio KWW Blisko Ludzi) i Jan Paliwoda z Olszyn (poprzednio KWW Samorządna Wieś w Olszynach).

Na listach znaleźli się również byli radni: Leon Kozioł (Zagórze) i Jan Augustynek (Jankowice), startujący poprzednio z ugrupowania związanego z Radosławem Warzechą.

Stawkę uzupełniają: Jacek Samborski (kandydował w wyborach uzupełniających na radnego z Wygiełzowa w 2016 r.) oraz debiutujący: Mateusz Kulawik, Marcin Cudak (obaj Zagórze) i Robert Matyskiel (Babice).