Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

PANI RENATA ODZYSKAŁA ZDROWIE I LEPSZE SAMOPOCZUCIE – SCHUDŁA 15 KG!

10.09.2018 12:18 | 0 komentarzy | 3 466 odsłony | Polskie Centra Dietetyczne Projekt Zdrowie

Materiał promocyjny

Za oknami widać już pierwsze oznaki jesieni. To dobry moment, by zadbać o smukłą sylwetkę, szczególnie, że po wakacyjnych wyjazdach większość z nas boryka się z dodatkowymi kilogramami i centymetrami w talii.

0
PANI RENATA ODZYSKAŁA ZDROWIE I LEPSZE SAMOPOCZUCIE – SCHUDŁA 15 KG!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Warto pomyśleć także o zbliżającym się nieuchronnie końcu roku, a co za tym idzie - zabawie sylwestrowej, w czasie której chcemy zaprezentować się jak najlepiej. Odchudzanie to proces, który nierzadko trwa kilka miesięcy, dzięki czemu przebiega w sposób bezpieczny dla naszego organizmu i zapewnia trwałe efekty.

Najlepszym przykładem stopniowej redukcji masy ciała jest Pani Renata, która pod okiem dietetyka Aleksandry Stańczyk z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Chrzanowie w 4 miesiące schudła 15 kg !

METAMORFOZA PANI RENATY

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji odchudzającej w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie?

Do Centrum Projekt Zdrowie zgłosiłam się za namową córki. To ona, od dłuższego czasu, mobilizowała mnie żebym zmieniła swoją dotychczasową dietę. Ponadto mój syn także korzystał z pomocy dietetyka i odniósł sukces, więc i ja postanowiłam spróbować.

Czy od początku wierzyła Pani w swój sukces?

Przyznam szczerze, że nie. Dość sceptycznie podchodziłam do tematu diety. Sama piętrzyłam problemy: czy uda mi się na pewno zjeść posiłki o określonej porze, czy dam radę wypić aż tyle wody w ciągu dnia oraz czy wytrzymam bez podjadania słodyczy, które są moją słabością. Jednak z każdym tygodniem, kiedy widziałam, że waga spada, a ja czuję się coraz lepiej, zaczęłam wierzyć, że się uda.

Jak czuje się Pani po osiągnięciu zamierzonego celu?

Rewelacyjnie! To słowo najlepiej opisuje moje obecne samopoczucie. Znajomi zaczepiają mnie na ulicy, wręcz czasami mnie nie poznają. Wszyscy pytają jak udało mi się tak schudnąć. To miłe, jeśli ktoś zauważa takie zmiany. Jednak najbardziej cieszy mnie to, że znacząco poprawiły się moje wyniki badań. Od lat zmagam się z cukrzycą, a teraz, wspólnie z moim lekarzem, zmniejszyliśmy ilość stosowanych leków. To dla mnie duży sukces!

Czy poleciłaby Pani, osobom zastanawiającym się nad wizytą u dietetyka, gabinet Projekt Zdrowie w Chrzanowie?

Jak najbardziej tak. Przyznam, że już to robię. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią dietetyk, dlatego polecam każdemu. Warto zawalczyć, bo przekonałam się na własnej skórze, że pomimo braku wiary w siebie można odnieść sukces!

Jeśli chcesz, tak jak Pani Renata, zawalczyć o lepszą wersję siebie, nie czekaj i już teraz umów się na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Plan żywieniowy już od 79 zł! Tel. 790 618 333


Ponadto, od września do listopada 2018 r. we wszystkich gabinetach Projekt Zdrowie obowiązuje akcja: „Kochasz? OdWAŻ się na zmiany", podczas której zachęcamy rodziców wraz z dziećmi do skorzystania z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem. W ramach akcji zaplanowano także m.in. cykl spotkań, warsztatów i wykładów edukacyjnych zorganizowanych w szkołach oraz miejskich ośrodkach kultury i nauki zrzeszających młodych mieszkańców i ich opiekunów.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.odwazsienazmiany.pl

Polskie Centra Dietetyczne Projekt Zdrowie

32-500 Chrzanów, ul. Garncarska 8
(naprzeciwko Urzędu Skarbowego)

tel. 790 618 333
e-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

 

 

 

Materiał promocyjny