Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Były wiceburmistrz podjął decyzję. Kto znalazł się w jego sztabie?

02.09.2018 08:22 | 29 komentarzy | 10 117 odsłon | Marek Oratowski
Ostatnia aktualizacja: 02.09.2018 11:40

Jarosław Łabęcki wystartuje w październikowych wyborach samorządowych. Będzie walczył o stanowisko szefa gminy Libiąż, bo - jak tłumaczy - namawiało go do tego wielu mieszkańców.

29
Były wiceburmistrz podjął decyzję. Kto znalazł się w jego sztabie?
Jarosław Łabęcki fot. z archiwum Jarosława Łabęckiego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jarosław Łabęcki nie powołał własnego komitetu wyborczego. Jednak cały czas rozważał możliwość ubiegania się o stanowisko burmistrza Libiąża.

- W minionym tygodniu spotkałem się z wieloma osobami. Ich poparcie dla mnie miało wpływ na tę deczję. Chciałbym, by mieli wybór nie tylko między członkiem PO Jackiem Latko i członkiem PiS-u Krzysztofem Kozikiem, ale także niezależnym, bezpartyjnym kandydatem Jarosławem Łabęckim - tłumaczył były wiceburmistrz w sobotę, kiedy zdecydował o udziale w wyborach zaplanowanych na 21 października. Wystartuje w nich z Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Gmin Powiatu Chrzanowskiego.

Wiadomo już, kto wejdzie w skład jego sztabu wyborczego. To Ryszard Pietrzyk, Maciej Kania, Robert Saternus, Jan Pietruszka, Kazimierz Saternus, Zygmunt Sroka i Adam Niemczyk. Jak przekonuje kandydat, wszyscy mają ducha walki o wyborcze zwycięstwo. Liczy też na to, że kampania będzie merytoryczna.