Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

W reprezentacyjnej sali w starostwie po remoncie pojawi się kamera

31.08.2018 12:39 | 5 komentarzy | 4 706 odsłony | Marek Oratowski
Ostatnia aktualizacja: 31.08.2018 15:30

Trwa remont sali konferencyjnej w chrzanowskim starostwie. Dzięki temu możliwe będzie m.in. przeprowdzanie imiennych głosowań oraz nagrywanie sesji rady powiatu.

5
W reprezentacyjnej sali w starostwie po remoncie pojawi się kamera
W sali konferencjnej trwa wymiana posadzki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przy głównym wejściu do chrzanowskiego starostwa krzątają się robotnicy I leży góra cementu. Mieszkańcy zastanawiają się, co to za inwestycja. Okazuje się, że trwa modernizacja sali konferencyjnej, w której odbywają się spotkania i sesje.

- Wymieniana jest podłoga, sala zostanie też pomalowana. Białe ściany zmienią kolor na szaro-beżowy. Przy okazji dostosujemy salę do nowych przepisów wprowadzających imiennie głosowania. Zostanie wymieniona instalacja oraz zabudowany pulpit. Zakupimy urządzenia do imiennego głosowania oraz kamerę, która umożliwi internetową transmisję obrad - tłumaczy Klementyna Kłeczek, dyrektor wydziału inwestycji i obsługi starostwa.

Galeria zasłużonych dla powiatu będzie przeniesiona na korytarz przed salą. Wszystkie portrety zostaną podświetlone.

Prace potrwają do końca września. Całość ma kosztować 320 tysięcy złotych. Z powodu modernizacji środowa sesja rady powiatu wyjątkowo odbyła się w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Czytaj również