Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Urodziny Dominika. Nie może was tam zabraknąć

10.08.2018 19:00 | 8 komentarzy | 6 109 odsłon | Anna Jarguz

Chłopczyk dzielnie walczy z glejakiem pnia mózgu. Wkrótce kończy cztery lata. Z tej okazji zaprasza na urodzinową imprezę. Start w niedzielę, 12 sierpnia, o godz. 12, na placu przy ul. Ochronkowej w Trzebini.

8
Urodziny Dominika. Nie może was tam zabraknąć
Dominik Bernady zaprasza na urodziny. FOT. ARCHIWUM RODZINNE
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W programie między innymi atrakcje wodne, pokaz baniek mydlanych, dmuchańce, pokaz tresury psów, przejażdżki quadami i motocyklami, a także konno, przejazd kolejką turystyczną, pokaz sztuk walki dla dzieci, zumba dla najmłodszych, kiermasz urodzinowy, licytacje, a także zbiórka plastikowych nakrętek. Jeśli ktoś ma jakieś w domu, należy je wziąć ze sobą. Impreza rozpocznie się w południe i planowana jest do godz. 18.

- Intensywna rehabilitacja i konopie sprawiły, że udało nam się zahamować glejaka. Ostatni rezonans, wykonany 25 lipca, pokazał stabilizację. Dominik porusza się, trzymany za rękę, coraz więcej mówi. Ale w jego główce nadal mieszka zły potwór. Nadal walczymy. Ale barierą są pieniądze. Miesięcznie na leczenie potrzebujemy około 10 tys. zł - mówi mama Dominika, Marzena Bernady z Trzebini i zaprasza wszytskich do wspólnej zabawy.

Organizatorami imprezy jest OSP Trzebinia.