Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Rozpoczyna się remont SOR-u

13.07.2018 09:32 | 1 komentarz | 5 439 odsłon | Alicja Molenda, (es)

Rozpoczynają się prace budowlane na oddziale ratunkowym chrzanowskiego szpitala. Potrwają 9 miesięcy. Oddział musi w tym czasie normalnie funkcjonować.

1
Rozpoczyna się remont SOR-u
Remontowana część oddziału została oddzielona od reszty pomieszczeń ścianką działową
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Inwestycja współfinansowana przez Unię Europejską, obejmuje modernizację pomieszczeń oraz zakup aparatury medycznej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania oddziału. Ma na celu dostosowanie go do najwyższych standardów medycznych obowiązujacych na oddziałach ratunkowych - napisał w komunikacie dyrektor Waldemar Stylo.

Wykonawcą robót jest firma INVECO S.c. z Libiąża. Planowany termin ich zakończenia to 31 marca 2019 r.

- Zdajemy sobie sprawę z faktu, że prowadzone prace mogą stwarzać pewne niedogodności w funkcjonowaniu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, staramy się jednak ograniczyć je do  minimum. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i cierpliwość - dodał dyrektor.

Modernizacja będzie prowadzona etapami. Na trzy najbliższe miesiące wyłączona będzie część, gdzie dotychczas funkcjonowały gabinety zabiegowe. Zostały one przeniesione na drugą stronę oddziału. Dojście do SOR pozostaje bez zmian. W kolejnym etapie prace obejmą część, gdzie obecnie znajduje się konsola do rejestracji pacjentów.

 

Czytaj również