Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

DNI CHRZANOWA. Śfider Anyy powrócił po 15 latach, a ukraińska orkiestra nie chciała zejść ze sceny (ZDJĘCIA, WIDEO)

02.06.2018 23:33 | 1 komentarz | 9 296 odsłon | Łukasz Dulowski

W sobotę popołudniu i wieczorem Plac Tysiąclecia był pełny. Publiczność dopisała na Śfidrach, a występem Orkiestry Brevis po prostu się zachwyciła.

1
DNI CHRZANOWA. Śfider Anyy powrócił po 15 latach, a ukraińska orkiestra nie chciała zejść ze sceny (ZDJĘCIA, WIDEO)
Jeden z solistów ukraińskiej Orkiestry Brevis śpiewa „Smoke On The Water" Deep Purple
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Śfider Anyy to zespół grający mieszankę rocka i hip hopu. Święcił triumfy pod koniec lat 90. i na początku XXI w. W 2003 r. zawiesił działalność. To, obok Sztywnego Pala Azji, była najbardziej znana formacja z Chrzanowa. Panowie skrzyknęli się po 15 latach i zagrali sobotni koncert. Starzy fani nie zawiedli. Na Placu Tysiąclecia zebrało się kilkaset osób. Dla wielu był to sentymentalny powrót do czasów młodości. Raz po raz padały pytania o nową płytę Świdrów.

- Zobaczymy - uśmiecha się Marek „Hidi" Kremer, jeden z wokalistów.

Grupa wystąpiła w pełnym składzie sprzed lat. Dała bardzo dobry koncert.

Po Świdrach pojawiła się ukraińska Orkiestra Brevis. Zaserwowała rockowe przeboje wszech czasów, m.in. „Show Must Go On" Queen, „Smoke On The Water" Deep Purple czy „Smells Like Teen Spirit" Nirvany. Wśród polskich smaczków znalazły się: „Takie tango" Budki Suflera i „Z tobą chcę oglądać świat" Zbigniewa Wodeckiego. Publiczność nie chciała orkiestry puścić ze sceny, a muzycy nie bardzo chcieli z niej schodzić:)

W niedzielę wystąpią: Kabaret Smile (godz. 16), Monika Lewczuk (godz. 17.30), Lao Che (godz. 19) i Zakopower (godz. 20.30).