Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

08.03.2018 18:00 | 0 komentarzy | 4 113 odsłony | Ewa Solak

Jeśli zastanawiacie się, jak spędzić nadchodzący weekend, to mamy dla Was kilka propozycji. To festiwal perkusistów w Chrzanowie, spektakl teatralny w Chełmku, wystawy i koncerty w Trzebini i Libiążu czy pokazy tańców świata w Krzeszowicach.

0
Propozycje na weekend
Podczas ubiegłorocznej edycji festiwalu Caban Drummer Fest. Fot. Marek Oratowski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piątek, 9 marca, godz. 18.00, Trzebinia
W Dworze Zieleniewskich odbędzie się Dzień Kobiet. W programie koncert poezji śpiewanej „Kobieta..." oraz otwarcie wystawy Przemka Stankiewicza „Kobiety portret".

Piątek, 9 marca, godz. 18.00, Chełmek
MOKSiR zaprasza do Galerii Epicentrum na otwarcie wystawy „Prowincjałki polskie", autorstwa ogólnopolskiej formacji fotograficznej Pictorial Team.

Piątek, 9 marca, godz. 19.00, Krzeszowice
W ramach projektu Laboratorium Kultury Centrum Kultury i Sportu zaprasza zarówno panie, jak i panów na pokaz tańców w kręgu z udziałem mieszkanek gminy Krzeszowice i Zabierzów.

Sobota, 10 marca, godz. 18.00, Libiąż
W kawiarni Nisza rozpocznie się koncert Leny Czechowicz, uczestniczącej w programach Bitwa na głosy, Must be the music i Szansa na sukces. Bilety w cenie 20 zł.

Sobota, 10 marca, godz. 17.00, Trzebinia
W Domu Kultury Sokół rozpocznie się koncert piosenek Marka Grechuty w wykonaniu artystów krakowskich teatrów oraz Piwnicy pod Baranami. Bilety w cenie 50 zł.

Sobota, 10 marca, godz. 17.00, Chrzanów
W klubie Stara Kotłownia rozpocznie się festiwal Caban Drummer Fest. To druga edycja imprezy dla miłośników gry na perkusji. Zagrają: Piotr Bytomski, Piotr V. Gawlik, Mariusz Mocarski, Mariusz Bobek Bobkowski oraz Beasts Beats.


Niedziela, 11 marca, godz. 17.00 Chrzanów
MOKSiR Chrzanów zaprasza na spektakl teatralny „Najdroższy". Mistrz francuskiej komedii, Francis Veber wplątuje swego ulubionego bohatera w kłopoty. François Pignon, niezaradny życiowo pechowiec, stracił równocześnie pracę i żonę. Bilety w cenie 70 zł i 55 zł - balkon.

Niedziela, 11 marca, godz. 13.00 Chełmek
MOKSiR zaprasza na „MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ 2018". Kolejne spektakle: 18 i 25 marca o godz. 13.00. Wstęp wolny.