Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Sportowy weekend na ziemi chrzanowskiej

22.02.2018 15:15 | 0 komentarzy | 2 055 odsłony | Marek Oratowski

Futsalowe mecze, w tym finały wojewódzkie oraz rywalizacja szczypiornistów w ramach Libiąż Cup to najciekawsze imprezy sportowe najbliższych dni. Międzynarodowe towarzystwo szachistów przyjedzie do Trzebini, by walczyć o atrakcyjne nagrody.

0
Sportowy weekend na ziemi chrzanowskiej
Do Trzebini w weekend przyjadą młodzi szachiści z Polski, Słowacji i Ukrainy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PIŁKA NOŻNA

Sparingi
Fablok Chrzanów - Nadwiślanin Gromiec (sobota, 24 lutego, godz. 11, boisko w Chełmku)

PIŁKA NOŻNA HALOWA

Mistrzostwa Małopolski Młodzików (sobota, 24 lutego, godz. 9.30, orlik przy SP nr 4 w Libiążu)
Mistrzostwa Małopolski Trampkarzy (sobota, 24 lutego, godz. 13.30, orlik przy SP nr 4 w Libiążu)
Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych (niedziela, 25 lytego, godz. 9.30, orlik przy SP nr 4 w Libiążu)
Mistrzostwa Małopolski Juniorów Starszych (niedziela, 25 lutego, godz. 13.30, orlik przy SP nr 4 w Libiążu)

Libiąż jest gospodarzem wojewódzkich finałów rozgrywek w halową piłkę nożną w czterech kategoriach. W dwudniowych zmaganiach wystąpią młodzi zawodnicy wyłonieni w rozgrywkach na szczeblach okręgu krakowskiego, tarnowskiego, nowosądeckiego i Małopolski Zachodniej. W tym gronie znajdą się m.in. futboliści Wisły Kraków, Glinika Gorlice i Tarnovii.

Megalo Magic Sport Liga Futsalu o Puchar Burmistrza Libiąża (piątek, 23 lutego, hala pneumatyczna nad orlikiem przy SP nr 4 w Libiążu)

Program 5. kolejki
godz. 17 Mataleo - Santander
godz. 18 Piekarnia ATU - Jagerteam
godz. 19 Solidex - Pogorzyce
godz. 20 Desperatos - Magic Sport

PIŁKA RĘCZNA

VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Libiąż Cup (piątek, 23 lutego, godz. 13-21.15, sobota, 24 lutego, godz. 9-20, niedziela, 25 lutego, godz. 9-13.40, hala sportowa w Libiążu)
W ubiegłym roku gospodarze, juniorzy libiąskiej Czwórki, okazali sie wyjątkowo gościnni. Zajęli ostatnią, dziesiątą lokatę. W finale juniorzy Vive Kielce po karnych ograli Anilanę Łódź. W tegorocznym turnieju weźmie udział dziesięć ekip. W pierwszej grupie zagrają: UKS Czwórka Libiąż, Pogoń Zabrze, Krakowiak Kraków, Gwardia Opole i PMOS Chrzanów II. W drugiej grupie wystąpią: Victoria Piaseczno, PMOS Chrzanów I, Viret Zawiercie, Vive Kielce i Żagiew Dzierżoniów.

SZACHY

XXIII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych w Trzebini (sobota, 24 lutego, godz. 10; niedziela, 25 lutego, godz. 8.30-13.45. SP nr 8 w Trzebini)
Organizatorzy spodziewają się przyjazdu około dwustu zawodników. W tym gronie znajdą się gracze ze Słowacji i Ukrainy. Najlepsi wrócą do domu z atrakcyjnymi nagrodami (m.in. tabletami).