Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Do jutra możecie wysyłać SMS-y na wybraną jednostkę OSP w plebiscycie „Przełomu"

16.01.2018 14:38 | 0 komentarzy | 2 213 odsłony | Redakcja

W środę, 17 stycznia o godz. 15.00 kończy się głosowanie SMS-owe w plebiscycie na najlepszą jednostkę OSP na ziemi chrzanowskiej. Natomiast do piątku, 19 stycznia do godz. 16.00 przyjmujemy drukowane w gazecie kupony z głosami na poszczególne OSP. W czwartek, 25 stycznia wielki finał plebiscytu i strażacka gala w Chrzanowie.

0
Do jutra możecie wysyłać SMS-y na wybraną jednostkę OSP w plebiscycie „Przełomu"
"Żywioły" - statuetka dedykowana zwycięzcom plebiscytu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jednostki ochotniczych straży pożarnych - z pięciu gmin powiatu chrzanowskiego oraz z gmin Krzeszowice (pow. krakowski) i Chełmek (pow. oświęcimski) - prezentowaliśmy na łamach "Przełomu" od stycznia 2017 roku.

Cały rok przyjmowaliśmy kupony z głosami na poszczególne jednostki OSP (każdy kupon to dwa głosy oddane na daną jednostkę). W połowie grudnia rozpoczęliśmy głosowanie SMS-owe (każdy SMS to jeden głos oddany na daną jednostkę).

To czytelnicy "Przełomu" zadecydują, która OSP otrzyma statuetkę zwycięzcy. Wyróżnimy też najlepsze jednostki w każdej gminie.

Na kupony czekamy do 19 stycznia do godz. 16.00 w redakcji w Trzebini (ul. Długa 53).
Głosowanie SMS-owe trwa do 17 stycznia do godz. 15.00.

Na wybraną jednostkę OSP można oddać głos, wysyłając SMS-a na numer 71160 (koszt 1,23 z VAT za SMS) o treści: OSP.XX (w miejscu XX należy wpisać numer przyporządkowany jednostce OSP, na którą chcą Państwo oddać głos).

Wykaz wszystkich jednostek OSP biorących udział w plebiscycie z przyporządkowanymi numerami podajemy poniżej.

Wyniki głosowania SMS-owego można śledzić na bieżąco na przelom.pl. Należy jednak pamiętać, że wyświetlane wyniki przedstawiają jedynie głosowanie SMS-owe; nie uwzględniają punktów zgromadzonych przez poszczególne jednostki OSP za pomocą kuponów.

Regulamin