Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Weź udział w marszu na rzecz WOŚP

04.01.2018 18:00 | 1 komentarz | 3 715 odsłony | Michał Koryczan
Ostatnia aktualizacja: 04.01.2018 18:18

Rozpoczęły się zapisy na Marsz Nordic Walking w Chrzanowie. Wpisowe trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

1
Weź udział w marszu na rzecz WOŚP
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Impreza odbędzie się w sobotę, 13 stycznia, o godz. 11. Start przed Szkołą Podstawową nr 10 w Chrzanowie. Na uczestników czeka pięciokilometrowa trasa.

Dla mieszkańców to nie tylko okazja do zadbania o zdrowie, ale i włączenia się w akcję charytatywną. Wpisowe (5 zł młodzież szkolna oraz 10 zł dorośli) zostanie przeznaczone na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przypomnijmy, że w tym roku pieniądze zbierane są na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Każdy kto chciałby wziąć udział w marszu, wciąż ma na to szansę. Zgłoszenia, na adres mailowy: moschrzanow@wp.pl, przyjmowane są do piątku, 12 stycznia. Szczegóły na stronie internetowej: www.pmos-chrzanow.pl.

Na uczestników czekać będą medale oraz żurek i napoje.

Imprezę rekreacyjną, której patronem medialnym jest „Przełom", organizują: Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie, Szkoła Podstawowa nr 10 w Chrzanowie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chrzanowie.