Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Rozpoczyna się akcja „Znicz" na chrzanowskich drogach

26.10.2017 21:28 | 0 komentarzy | 4 926 odsłony | Anna Jarguz

Od piątku 27 października do czwartku 2 listopada włącznie zmienia się organizacja ruchu przy cmentarzach w Chrzanowie, Kościelcu, a także w Balinie i Płazie. Przy wszystkich można się spodziewać dodatkowych patroli policji. W razie potrzeby mundurowi będą kierować ruchem.

0
Rozpoczyna się akcja „Znicz" na chrzanowskich drogach
Przy cmentarzu w centrum Chrzanowa będą utrudnienia w ruchu. FOT. ŁUKASZ DULOWSKI
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Znaki zakazu zatrzymywania się z tabliczką T-24 (która informuje, że pojazd zostanie odholowany na koszt właściciela) pojawią się: w Chrzanowie przy ulicach Marchettiego i Skorupki, a także przy ul. Kościelnej, Głównej i Armii Krajowej (na odcinku od skrzyżowania z ul. Chwastowskiego i następnie powtórzony za skrzyżowaniem z ul. Kościelną aż do ul. Pogorskiej); w Płazie przy ul. Sobieskiego (na odcinku od ul. Hetmańskiej do ul. Chodkiewicza); w Balinie przy ul. Kolbego (na odcinku od ul. Chrzanowskiej do parkingu przy cmentarzu).

- W okresie Wszystkich Świętych na drogach spodziewamy się wzmożonego ruchu. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. W rejonie cmentarzy policjanci będą pełnić służbę. Gdy zajdzie taka potrzeba pokierują ruchem - mówi Katarzyna Dąbkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Apeluje też do handlujących przy cmentarzach o sprzedaż kwiatów i zniczy w miejscach wyłącznie do tego przeznaczonych. Wszyscy powinni posiadać przy sobie zezwolenie, by móc je okazać w razie kontroli.