Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Fani stali w kolejce po selfie z Brzozowskim (wideo)

19.06.2017 10:50 | 1 komentarz | 6 554 odsłon | Marek Oratowski

Na finał Dni Libiąża w niedzielny wieczór zaśpiewał Rafał Brzozowski. Ujął mieszkańców umiejętnościami wokalnymi oraz tym, że po występie cierpliwie rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

1
Fani stali w kolejce po selfie z Brzozowskim (wideo)
Rafał Brzozowski pozuje do fotki z grupą fanów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Drugi dzień święta miasta upłynął pod znakiem pięknej pogody. Nic dziwnego, że na Placu Słonecznym pojawiły się tłumy. Dorośli słuchali koncertów, dzieci malowały twarze i występowały pod sceną. Całe rodziny podróżowały Ciuchcią Martusią i kręciły się na karuzelach ustawionych na pobliskim placu.

Na finał wystąpił Rafał Brzozowski z zespołem. Zaśpiewał swoje przeboje, w tym oczekiwane "Tak blisko" (ten utwór zabrzamiał także na bis). Wykonał też jeden z utworów Zbigniewa Wodeckiego, oddając tym cześć zmarłemu niedawno artyście. Po energetycznym koncercie długo i cierpliwie pozował pod sceną do selfie oraz rozdawał autografy. Wcześniej sam wykonał na scenie takie zbiorowe zdjęcie z publicznością i kolegami z zespołu.

- Znamy przeboje Rafała i życzymy mu rozwoju kariery - powiedziały libiążanki Kinga Wiejowska i Iwa Szczepan, które załapały się na selfie z gwiazdą.