Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Organizatorzy rajdu przewiozą na start rowery i uczestników. Można się już zgłaszać

28.04.2017 14:30 | 2 komentarze | 4 288 odsłony | Marek Oratowski

Od piątku wszyscy chcący wziąć udział w zaplanowanym na 14 maja Rajdzie Rowerowym Kraków-Trzebinia mogą się zapisywać na transport jednośladów do Krakowa i Rudna.

2
Organizatorzy rajdu przewiozą na start rowery i uczestników. Można się już zgłaszać
Wyładunek jednośladów podczas ubiegłorocznego rajdu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ciągu pierwszych trzech godzin od uruchomienia internetowych zapisów dokonało ich 70 osób. Limit wynosi tysiąc. Organizatorzy przygotowali trasy maxi z Krakowa oraz mini z Rudna. Na miejsce startu uczestnicy i ich rowery mogą dotrzeć podstawionymi pojazdami.

- Zapisy potrwają do 10 maja. Bardzo prosimy o przemyślane decyzje co do udziału w imprezie, bo to wiąże się z zamówieniem przez nas konkretnej liczby samochodów. W ubiegłym roku uruchomiliśmy 20 autobusów i 12 ciężarówek - informuje Adam Potocki, dyrektor organizującego imprezę Trzebińskiego Centrum Kultury i komandor rajdu.

Co ważne, do transportu przyjmowane będą wyłącznie rowery bez dodatkowego wyposażenia, czyli koszy, toreb, fotelików dla dzieci, itp.

Zbiórka uczestników korzystających z transportu do Krakowa planowana jest o godz. 8 na placu przy ulicy Ochronkowej. Start z Krakowa nastąpi o godz. 11, a z Rudna dwie godziny później. Właśnie tam przyjmowane będą zapisy udziału w rajdzie i wydawane numery startowe, mapy i bloczki na posiłek. W tym roku meta rajdu to zalew Chechło.

Zapisy na transport osób wraz z rowerami Trzebinia-Kraków

Zapisy na transport osób wraz z rowerami Trzebinia-Rudno