Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Złodzieje połakomili się na gry i opony

18.03.2017 18:20 | 0 komentarzy | 3 427 odsłony | Marek Oratowski

W piątkowe popołudnie w krótkim odstępie czasu w Chrzanowie dali o sobie znać złodzieje. Z jednego z komisów skradli alufelgi z oponami, a ze sklepu ze sprzętem elektronicznym zabrali gry komputerowe.

0
Złodzieje połakomili się na gry i opony
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W piątek, po godzinie 14, pracownik jednego z chrzanowskich komisów samochodowych powiadomił, że doszło do kradzieży.
- Nieustalony sprawca zabrał cztery felgi z oponami od samochodu mazda. Właściciel oszacował straty na 1600 złotych - informuje Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka KPP w Chrzanowie

****************************

Półtorej godziny później kierownik jednego ze sklepów ze sprzętem RTV i AGD w Chrzanowie zawiadomił, że dwóch sprawców skradło trzy gry komputerowe o łącznej wartości 699 złotych.

****************************

W piątkowe popołudnie mieszkaniec Sosnowca zawiadomił, że padł ofiarą oszustwa. Kupił w Chrzanowie za 7200 złotych talony węglowe. Gdy chciał je zrealizować w ZG Sobieski, okazało się, że były sfałszowane. Policja próbuje ustalić, kim był fałszerz.

***************************

Także w piątek mieszkaniec Kwaczały powiadomił policję, że został pobity przez nieznanego mu mężczyznę.
- W wyniku sprzeczki, do której doszło na ul. Orzechowej w Chrzanowie, mężczyzna zaczął go kopać i uderzać rękami. Poszkodowany doznał stłuczeń i urazu głowy, ale nie była konieczna jego hospitalizacja. Trwają czynności mające na celu ustalenie sprawcy - relacjonuje Katarzyna Dąbkowska.