Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Policyjny areszt zapełnił się osobami, które miały narkotyki

11.03.2017 15:06 | 2 komentarze | 6 440 odsłon | Łukasz Dulowski

Prawie 14 gramów marihuany - to największa ilość środka odurzającego, znalezionego przy jednym z zatrzymanych. Piątkowym popołudniem oraz w nocy z piątku na sobotę policjanci co jakiś czas dowozili na komendę kolejnych sprawców.

2
Policyjny areszt zapełnił się osobami, które miały narkotyki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka chrzanowskiej policji, informuje, że pierwsze zatrzymanie miało miejsce o godz. 16.30 na ul. Sądowej w Chrzanowie. 24-latek z gminy Libiąż posiadał 3,25 g amfetaminy i 9 tabletek o nieustalonym jeszcze składzie chemicznym.

***
Kolejny mężczyzna wpadł w ręce policjantów na ul. Partyzantów w Chrzanowie, o godz. 20.50. Przy 25-letnim mieszkańcu gminy Chrzanów znaleziono 1,03 g amfetaminy.

***
O godz. 22.10 patrol skontrolował na ul. Trzebińskiej w Chrzanowie 23-letniego chrzanowianina. Miał przy sobie 4,21 g amfetaminy.

***
Listę zatrzymanych zamyka 30-latek z powiatu krakowskiego. Został przeszukany w nocy z piątku na sobotę, po godz. 1, na ul. Oświęcimskiej w Chrzanowie. Posiadał 13,68 g marihuany oraz 1,31 g białego proszku i 16 jasnoniebieskich tabletek. Rzeczniczka policji mówi, że w przypadku proszku i tabletek nie został jeszcze ustalony skład tych substancji.

- Obecnie prowadzimy więcej kontroli pod kątem posiadania środków odurzających. Stąd te efekty - wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Dąbkowska.