Nie masz konta? Zarejestruj się

Młoszowa

Kierował na haju i wiózł narkotyki

31.07.2016 14:43 | 3 komentarze | 5 459 odsłon | Łukasz Dulowski

W sobotę, około godz. 22.10, policjanci kontrolowali na ul. Krakowskiej w Młoszowej kierowcę volkswagena. Był trzeźwy, ale mimo tego dziwnie się zachowywał.

3
Kierował na haju i wiózł narkotyki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Funkcjonariusze zbadali 40-letniego chrzanowianina przy użyciu testera narkotykowego. Znajdował się pod wpływem środków odurzających.

- Ponadto w pojeździe znaleźliśmy woreczki z suszem roślinnym i białym proszkiem. Wstępna analiza wykazała, że to około pół grama marihuany i gram amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - informuje Robert Matyasik, rzecznik chrzanowskiej policji.

***
W niedzielę rano stróże prawa namierzyli trzech rowerzystów, którzy wcześniej musieli pić wyskokowe trunki. Pierwszy o godz. 8.30 jechał ul. Niepodległości w Chrzanowie. 52-letni mieszkaniec miasta miał 0,6 promila alkoholu w organizmie. Taki sam wynik zanotował 58-latek z Kwaczały, kontrolowany o godz. 8.45 na ul. Kwiatowej w swojej miejscowości. Peleton zamyka 53-latek sprawdzany o godz. 9.30 na ul. Struga w Żarkach. Alkotest pokazał 0,22 promila.