Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Zgłoś się na wyjazd na rajd rowerowy

24.03.2016 07:06 | 0 komentarzy | 6 150 odsłon | Michał Koryczan
Ostatnia aktualizacja: 29.03.2016 12:35

Rozpoczęły się zapisy na transport rowerów podczas Rekreacyjnego Rajdu z Krakowa do Młoszowej. W ubiegłym roku w imprezie wzięła udział rekordowa liczba 2,5 tysiąca uczestników. Tym razem organizatorzy przygotowali trzy tysiące pakietów startowych. Start - wyjątkowo - z Kryspinowa.

0
Zgłoś się na wyjazd na rajd rowerowy
Organizatorzy spodziewają się, że w tegorocznym rajdzie może wziać udział nawet trzy tysiące rowerzystów. Fot. Ewa Solak
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tegoroczna impreza zaplanowana została na sobotę, 23 kwietnia. Dla uczestników organizator, Trzebińskie Centrum Kultury, przygotował dwie trasy. Maxi (30 km), z punktu startowego przy "Zalewie na Piaskach" w Kryspinowie oraz mini (11 km) z Rudna (parking dolny przy ruinach zamku Tęczyn). W obu przypadkach meta rajdu znajduje się w Młoszowej. Zakończenie imprezy tradycyjnie odbędzie się w tamtejszym Zespole Pałacowo-Parkowym.

Rejestracja uczestników będzie miała miejsce w dniu rajdu. Organizatorzy zapewniają transport osób i rowerów z Trzebini na miejsce startu oraz powrót z Młoszowej do Krakowa.

Chętni na skorzystanie z dowozu muszą się jednak wcześniej zapisać. Formularze oraz regulamin rajdu dostępne są na stronie internetowej www.tck.trzebinia.pl. Obowiązuje kolejność zgłoszeń do wyczerpania miejsc lub najpóźniej do 21 kwietnia.

W ubiegłym roku w imprezie wzięła udział rekordowa liczba 2,5 tysiąca uczestników. Tym razem organizatorzy przygotowali trzy tysiące pakietów startowych.

- Nowością będzie miasteczko rowerowe dla dzieci, Poza tym formuła rajdu będzie taka jak w poprzednich edycjach. Dobrych rzeczy się nie zmienia - zaznacza dyrektor Trzebińskiego Centrum Kultury Adam Potocki.