Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Pierwsza taka impreza, jej uczestnicy proszą o więcej

11.02.2016 23:41 | 0 komentarzy | 8 986 odsłon | Łukasz Dulowski

Nasi czytelnicy wybrali w czterech kategoriach laureatów Sportowego Plebiscytu "Przełomu" z powiatu chrzanowskiego. W czwartek w Dworze Zieleniewskich, podczas uroczystej gali, wręczyliśmy zwycięzcom statuetki.

0
Pierwsza taka impreza, jej uczestnicy proszą o więcej
Zwycięzcy Sportowego Plebiscytu "Przełomu": Michał Cząstka, Wojciech Kuchta, Bartosz Kurek, Kacper Ślusarek, Daniel Sadzikowski, Mariusz Brzózka i Tomasz Kobierecki razem z dziennikarzem Michałem Koryczanem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pomysłodawcą i szefem programowym sportowego plebiscytu tygodnika „Przełom" jest nasz dziennikarz Michał Koryczan. Zostało zgłoszonych 51 kandydatur. Kapituła, składająca się z redaktorów, dziennikarzy, pracowników i współpracowników tygodnika „Przełom", nominowała 25 z nich. Dziesięć w kategorii „Sportowiec 2015 r" i po pięć w kategoriach: trener, drużyna i impreza sportowa. Ostateczny wybór należał do czytelników, którzy przez dwa tygodnie głosowali za pomocą SMS-ów oraz kuponów zamieszczonych w gazecie.

W kategorii impreza roku najwięcej punktów otrzymała „CHECHŁO RUN i PUSZCZA RUN", organizowana przez Tomasza Kobiereckiego, Mariusza Brzózkę i Artura Koniecznego.

W kategorii drużyna roku wygrał zespół piłkarski juniorów starszych MKS Trzebinia-Siersza.

W kategorii trener roku największe uznanie czytelników zdobył Kacper Ślusarek, trener zespołów młodzieżowych MKS Trzebinia-Siersza.

- Staramy się pokazywać, jak tylko możemy. Mam nadzieję, że pojedziemy na mistrzostwa Polski - powiedział.

W kategorii sportowiec roku niepokonanym okazał się szachista Daniel Sadzikowski z Chrzanowa.

- Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali, ale przede wszystkim dziękuję mojemu ojcu. Chciałem zaznaczyć, że ta dyscyplina zmusza mnie do wyjazdów i już nie zdarza mi się grać w powiecie chrzanowskim. Zawsze jednak miałem takie marzenie, żeby właśnie u nas zorganizować wspólnie z tatą turniej mistrzowski - wyznał.