Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Po domowej awanturze mężczyzna trafił do szpitala

08.02.2016 15:45 | 1 komentarz | 5 683 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik

Policja wyjaśnia, co zaszło w mieszkaniu przy ul. Mieszka I w Chrzanowie. W poniedziałek w nocy do szpitala trafił 40-letni mieszkaniec z raną ciętą tułowia. Wyglądała tak, jakby ktoś zaatakował go nożem.

1
Po domowej awanturze mężczyzna trafił do szpitala
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie została powiadomiona o awanturze domowej, do której doszło na osiedlu Północ. Z informacji wynikało, że mężczyzna mógł zostać raniony nożem. Na miejscu funkcjonariusze zastali 35-letnią mieszkankę Płazy oraz rannego 40-latka. Został zabrany do szpitala - informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.

Para znajdowała się pod wpływem alkoholu. Policjanci odwieźli kobietę do izby wytrzeźwień, a mieszkaniec pozostał w szpitalu. Kobieta nie potwierdziła, by ugodziła partnera nożem.

- Na ten moment nie wiemy, co się wydarzyło, bo poszkodowany zeznał, że przewrócił się na szkło. Musimy czekać aż obydwoje będzie można przesłuchać. Konieczne będzie też ustalenie, czy obrażenia, jakich doznał 40-latek mogły powstać w okolicznościach, o jakich wspomina - podkreśla Matyasik.

Czynności w tej sprawie trwają. Na razie nikt nie usłyszał zarzutów.