Nie masz konta? Zarejestruj się

Kwaczała

Kierowcy byli pijani. Jeden uderzył w ogrodzenie, a drugi w drzewo

02.02.2016 14:30 | 0 komentarzy | 5 563 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik

W nocy z poniedziałku na wtorek na ul. Lazurowej w Kwaczale mężczyzna jadący audi uderzył w płot i uciekł. Wcześniej w Płazie inny samochód zatrzymał się na drzewie. Kierujący też był nietrzeźwy.

0
Kierowcy byli pijani. Jeden uderzył w ogrodzenie, a drugi w drzewo
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jeden dzień i dwa groźne zdarzenia drogowe z udziałem kierowców będących pod wpływem alkoholu. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Obydwóch sprawców kolizji udało się ustalić i zatrzymać.

- Tuż po północy w Kwaczale 27-letni mieszkaniec Chrzanowa zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Niedługo później został zatrzymany. Miał 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Kierowcy pobrano także krew do badań - informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.

Z kolei w poniedziałek chrzanowscy policjanci zatrzymali mieszkańca, który po alkoholu wsiadł za kierownicę i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło na ul. Stara Woda w Płazie. 30-letni chrzanowianin oddalił się z miejsca kolizji. Gdy dotarli do niego funkcjonariusze miał 0,8 promila alkoholu.

- Nie posiadał uprawnień do kierowania - podkreśla Matyasik.