Libiąż

SPORTOWA NIEDZIELA. Bramkarz Dream Team wyciągał piłkę z siatki aż 22 razy

06.12.2015 17:33 | 0 komentarzy | 2 977 odsłony | Marek Oratowski

Grad goli padł w inauguracyjnej kolejce Libiąskiej Ligi Futsalu. Pierwszym liderem został Solidex po rozgromieniu ekipy Dream Team.

0
Indywidualny pojedynek w meczu Megalo z Western Gold

FUTSAL

Libiąska LIga Futsalu

Do ligowych zmagań zgłosiło się siedem zespołów. Dlatego co tydzień pauzował będzie jeden z nich. Na inaugurację wolne mieli gracze Wygiełzowa, ubiegłorocznego mistrza.

Dwa pojedynki miały jednostronny przebieg. Gracze Magic Sport aż 7-1 ograli rywali z FC Ciasteczka. Już do przerwy zaaplikowali rywalom pięć bramek. Czerwoną kartkę w zespole FC Ciasteczka obejrzał 20-latek Paweł Gut, który będzie pauzował w następnym spotkaniu. W meczu Solidexu z Dream Team padł wynik 22-0. Samo to świadczy o tym, że mecz miał jednostronny przebieg.

Za to znacznie ciekawsze było spotkanie Megalo z Western Gold. Po wyrównanym początku zespół Megalo prowadził po pół godzinie gry już 7-1. Jednak wtedy gracze Western Gold wzieli się do pracy. Ich rywale nie wykorzystali dwóch przedłużonych rzutów karnych. Oni sami zaczęli zaś pogoń. W pięć minut trzy szybkie kontry wykorzystał Dariusz Wilczak. Na 20 sekund przed końcem wynik na 7-5 ustalił Bartłomiej Machowski. Kolejne emocje czekają kibiców 13 grudnia.

Wyniki 1. kolejki:

Magic Sport - FC Ciasteczka 7-1 (Tomasz Subel 3, Damian Lickiewicz 2, Dawid Bielawa 1, Łukasz Adamczyk 1 - Dominik Derewońko)

Solidex - Dream Team 22-0 (Mateusz Domagała 2, Miłosz Burza 2, Wojciech Wojtaczka 6, Konrad Bogacz 7, Grzegorz Mroczka 1, Robert Kaczara 2, Dawid Lichota 2)

Megalo - Western Gold 7-5 (Dawid Pędziałek 1, Łukasz Wierzba 3, Łukasz Jamróz 1, Kamil Jesionowski 2 - Bartłomiej Machowski 1, Konrad Patyk 1, Dariusz Wilczak 3)