Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Kalendarz burmistrza Chrzanowa świeci pustkami

06.11.2015 16:20 | 8 komentarzy | 4 345 odsłony | Eliza Jarguz-Banasik

Patrząc na elektroniczny terminarz Marka Niechwieja, można odnieść wrażenie, że wziął urlop albo przebywa na zwolnieniu lekarskim. Większość dni jest nierozpisana.

8
Kalendarz burmistrza Chrzanowa świeci pustkami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wygląda na to, że burmistrz Chrzanowa nie zajmuje się niczym innym poza przyjmowaniem stron, które odbywa się raz w tygodniu i spotkaniami z przedsiębiorcami (w poniedziałki od 12 - 14) oraz konsultacjami dotyczącymi likwidacji strefy płatnego parkowania (zazwyczaj raz lub dwa razy w tygodniu). Spotyka się też z naczelnikami wydziałów i pracownikami urzędu, a czasem bierze udział w jakiejś konferencji lub koncercie Poza tym nie dzieje się nic. Chyba, że Marek Niechwiej nie chce być tak transparentny, jak deklarował do tej pory i celowo przestał publikować informacje o wszystkim, czym się zajmuje.

Na pytanie w tej sprawie skierowane do urzędu, w imieniu burmistrza odpowiada - jak zwykle zresztą - sekretarz gminy.
- Uprzejmie informuję, iż kalendarz on-line burmistrza Chrzanowa jest w trakcie aktualizacji - wyjaśnia Joanna Czarnota.

Niedługo później na stronie www.chrzanow.pl pojawiło się w terminarzu kilka nowych wpisów. Część wprowadzono nawet wstecz.

Jeszcze w piątek rano środa (4 listopada) i czwartek (5 listopada) świeciły w grafiku pustkami, tak jakby Niechwiej niczego na te dni nie zaplanował. Dopiero po zapytaniu „Przełomu" pojawiły się adnotacje o tym, że w środę burmistrz uczestniczył w spotkaniu dotyczącym programu rewitalizacja oświetlenia, spotkał się z naczelnikami wydziałów, a potem z jednym z naczelników oraz uczestniczył w planowaniu przyszłorocznego budżetu.W czwartek znów pracował nad budżetem, spotkał się z pracownikami urzędu i uczestniczył w posiedzeniu burmistrzów dotyczącym gospodarki odpadami.

Czytaj również