Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Trzebinianie wystąpili w Familiadzie

02.12.2012 11:36 | 3 komentarze | 12 157 odsłon | red
W sobotę telewidzowie w całej Polsce zobaczyli Grupę Teatralną z Trzebini. W teleturnieju Familiada wygrali ponad 33 tysiące złotych.
3
Trzebinianie wystąpili w Familiadzie
Członkowie trzebińskiej Grupy Teatralnej z prowadzącym Familiadę Karolem Strasburgerem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trzebinianie wzięli udział w trzech programach. Dwa TVP2 wyemitowała w poprzedni weekend, a trzeci w sobotę, 1 grudnia. We wszystkich pokonali rywali. Dwukrotnie wygrali finał. W skład zespołu Grupa Teatralna weszli: Marzena Bednarz, Paweł Gwizdała, Łukasz Harańczyk, Michał Kłosowski i Ryszard Wawer.

- Występujemy razem w grupie teatralnej działającej przy parafii w Krystynowie. Do udziału w teleturnieju namówił nas nasz reżyser Ryszard Wawer. Programy nagrywaliśmy w Warszawie kilka tygodni temu. W stolicy spędzilismy dwa dni. W związku z udziałem w Familiadzie odebrałem wiele telefonów i gratulacji od znajomych – mówi 23-letni Paweł Gwizdała z Trzebini, chodzący na zajęcia studium aktorskiego w Krakowie i grający w piłkę nożną w barwach ZWM Wodna.

Cała piątka wygrała ponad 33 tys. zł. Za te pieniądze chcą razem z innymi członkami grupy teatralnej wybrać się na pielgrzymkę do Włoch.
Marek Oratowski