Liderzy łeb w łeb

22.12.2008 10:46 | 1 komentarz | 3 706 odsłony | red
W Młodej Chrzanowskiej Lidze Futsalu swoje mecze wygrały Medex i Megalo utrzymując się na czele tabeli. W meczu czołowych drużyn ligi Antalya Junior pokonała Broker Trzebinia 7-3.
1
Drużyna Medex II LO

Orły Junior sprężyły się na mecz z UKS II LO i zdołały wywalczyć punkt mocno komplikując rywalowi sytuację, jeśli ten chciałby grać w drugiej rundzie w grupie mistrzowskiej. Zagórzanka była bliska zdobycia pierwszych punktów w lidze kiedy prowadziła do przerwy 2-0. Red Devils jednak w drugiej połowie skutecznie zakończyło swoje akcje i ostatecznie wygrało 3-2. Medex II LO nie dał szans Północy wygrywając 7-1. Drugi z liderów – Megalo nie miało łatwej przeprawy z Libiążem zwyciężając tylko jedną bramką. Lew Olszyny długo nie mógł zdobyć wyraźnej przewagi nad Victorią, ale udało mu się wygrać zdecydowanie 8-1. W najciekawszym meczu kolejki Broker Trzebinia prowadził z Antalyą po trafieniu Machowskiego. Jeszcze przed przerwą Kebaby zdołały jednak wyjśc na prowadzenie 3-1. W drugiej połowie Trzebinia mogła dojść rywala na cztery do trzech, ale Machowski nie wykorzystał rzutu karnego. Antalya Junior wygrała 7-3.

UKS II LO – Orły Junior 3-3