OLKO uratowało trzy punkty

22.12.2008 18:32 | 3 komentarze | 2 259 odsłony | red
Liderujący stawce zespół OLKO uratował trzy punkty z Fotosem dzięki bramce Przemysława Knapika na 15 sekund przed końcem meczu. W siódmej kolejce nie odbył się mecz Protector-Orły, ponieważ Orły grały na turnieju w Jaworznie gdzie zajęły 4. miejsce.
3
Zawodnicy II LO w czasie przerwy w grze myśleli, jak poprawić jej jakość

Instalbud prowadził po golu Wielonka. W 6. min po ładnym technicznym uderzeniu Dedy było 2-0, a po chwili na 3-0 podwyższył Skrzypiński. Wygiełzów zdołał się podnieść i w 10. min po trafieniach D. Adamczyka i Grabowskiego było już tylko 3-2. Ponownie odskoczył jednak Instalbud prowadząc w 29. min po bramce Wielonka 6-2, a w 37. min po golu Skrzypińskiego 7-3. W ciągu dwóch minut Wygiełzów zdobył trzy gole i złapał kontakt. Na 15 sekund przed końcem zespół wziął czas, nie pomogło to jednak w skonstruowaniu akcji, a skończyło się ponadto stratą gola. W 17. min po ładnym golu Mateusza Filipka ADI prowadziło z Mikołajem 3-1. Jeszcze przed przerwą po trafieniach Wierzbica i Błasiaka PKS zdołał doprowadzić do remisu. W samej końcówce meczu szala zwycięstwa przychyliła się ponownie na stronę ADI, które wygrało 5-3. OLKO stoczyło ciężki bój z Fotosem, który objął prowadzenie w 8. min po trafieniu P. Ząbkowskiego. OLKO po golach Knapika i A. Grabca prowadziło 2-1, ale ponownie dał im się we znaki P. Ząbkowski, który wyrównał. Po pięknej akcji zakończonej golem D. Hejmeja było 302 dla Olko, ale minutę później już 4-3 prowadził Fotos. Do remisu doprowadził A. Grabiec, a trzy punkty liderowi zapewnił na 15 sekund przed końcem Przemysław Knapik. W składzie Północy poza młodzieżą wystąpili ligowi wyjadacze Łukasik, Seręga i Potejko. II LO było się więc trudno przeciwstawić, szczególnie, że przegrywał już w 6. min 2-0. W 23. min po bramce Kaisera Północ prowadziła już 7-1. W końcówce w zespół wdarło się rozprężenie i walczące II LO zdobyło trzy gole.

Po nowym roku 4 stycznia rozgrywki wznowi Młoda Chrzanowska Liga Futsalu. Chrzanowska Liga Futsalu zagra 11 stycznia, a dzień wcześniej w sobotę, 10 stycznia o 18.00 SChLF Północ Chrzanów w 1/32 Pucharu Polski zmierzy się z aktualnym Mistrzem Polski PA Nova Gliwice.

Instalbud – Wygiełzów 8-6
Mateusz Skrzypiński x3, Marcin Wielonek x3, Kamil Wojdyła, Przemysław Deda – Łukasz Grabowski x2, Kamil Adamczyk, x2, Dawid Adamczyk x2

PKS Mikołaj – ADI 3-5
Grzegorz Wierzbic x2, Wojciech Błasiak – Mateusz Filipek x2, Piotr Jawień, Marcin Filipek

Fotos – OLKO 4-5
Piotr Ząbkowski x2, Daniel Rogaczewski, Krzysztof Babiarz – Przemysław Knapik x2, Artur Grabiec x2, Dominik Hejmej

UKS II LO – Północ u-17 4-7
Radosław Górka, Wojciech Jarczewski, Dariusz Hrabia, Bartłomiej Grabowski – Damian Seręga x2, Paweł Łukasik x2, Paweł Baran, Michał Kaiser, Jakub Kikla