Podopieczni Jarosława Oprządka nie do zatrzymania

10.01.2009 23:50 | 3 komentarze | 1 199 odsłona | red
Ósmy mecz z rzędu w sezonie wygrali siatkarze IV-ligowego UMKS MOS Chrzanów. W sobotę po godzinnej walce tym razem 3-0 wygrali z Siemaszką Piekary.
3
Do piłki skaczą J. Janeczek (Siemaszka – z lewej) i G. Rojek (UMKS MOS Chrzanów)

Mecz trwał tylko godzinę i nie miał większej historii. Pierwszy set był wyrównany do stanu 22-22. Potem trzy piłki z rzędu zdobyli gospodarze. Po ataku na pojedynczym bloku grającego trenera Jarosława Oprządka MOS prowadził 1-0. W drugim secie chrzanowianie prowadzili kolejno 12- 5 i 18-8. Po błędzie gości (po swojej stronie siatki odbili piłkę cztery razy), gospodarze wygrali 25-13. W trzeciej partii siatkarze Siemszki prowadzili 5-3 i 9-7, potem grano punkt za punkt. Przy stanie 14-14, gdy na zagrywce był Rafał Szmuc, MOS zdobył pięć punktów z rzędu i nie pozwolił sobie wydrzeć wygranej. Ostatecznie trzeci set zakończył się wynikiem 25-16.