Gromiec nie dowiózł remisu

11.04.2009 19:38 | 0 komentarzy | 2 742 odsłony | red
W sobotnim meczu VI ligi Nadwiślanin Gromiec uległ 1-2 Zgodzie Malec, tracąc bramkę w ostatniej minucie.
0
Piłkarze Gromca (w zielonych strojach) ani Malca często nie przebierali w środkach, stąd kilka żółtych kartek

Po pierwszej połowie goście z Malca prowadzili po uderzeniu Kamila Kukuły, który strzałem z 14 metrów pokonał Przemysława Ciupka. Po przerwie kilka dogodnych sytuacji zmarnowali przyjezdni. W 80. minucie Maciej Kępka minął dwóch rywali i precyzyjnie uderzył po ziemi, doprowadzając do wyrównania. Jednak to goście wywieźli trzy punkty po tym, jak w 90. minucie po centrze z wolnego Adam Żmuda z bliska wpakował futbolówkę do siatki.