18.04.2009 09:07 | 1 komentarz | 1 821 odsłona | red
Zmagania w rundzie wiosennej rozpoczęli już trampkarze młodsi grający w lidze PPN Chrzanów. UKS Regulice na własnym boisku uległ PUKS Trzebinia dwa do sześciu.
1
Patryk Zybiński PUKS Trzebinia

Najmłodsi zawodnicy grają na takich samych boiskach jak seniorzy. Krótszy jest jednak czas gry. Połowa trwa nie 45, a 30 minut.
W pierwszej połowie walka była wyrównana. Obie ekipy stwarzały sobie sytuacje, ale bramkarz PUKS Trzebinia nie dał się pokonać. Skapitulował natomiast Kosowski, który przepuścił piłkę do siatki w 16 minucie po strzale Adriana Zybińskiego. Do przerwy podopieczni dyrektora podstawówki z Regulic – Jarosława Gawła – przegrywali więc 0-1.

W 34. minucie obrońcom Regulic urwał się Jędrzejczyk i podwyższył na 0-2. W 45. minucie bramkę kontaktową ładnym uderzeniem zdobył Ryba. Odpowiedz gości była jednak bardzo szybka co ich jeszcze bardziej zmotywowało i w 52. minucie po golu Jędrzejczyka prowadzili już 5-1. W 58. minucie drugie trafienie dla Regulic zaliczył Dudek, który skorzystał z podania Magdaleny Warzechy. Prócz niej u gospodarzy grała jeszcze jedna dziewczynka – Alicja Banaś. W ostatniej minucie meczu sfaulowany w polu karnym został Jędrzejczyk, a do jedenastki podszedł dziewięcioletni Patryk Zybiński. Wielu myślało, że nie dokopie do bramki. Ten zaskoczył wszystkich i umieścił piłkę w okienku ustalając wynik na dwa do sześciu.