Kalinowski dał Balinowi trzy punkty

19.04.2009 08:11 | 2 komentarze | 961 odsłon | red
W sobotnim meczu dwóch Orłów lepsi od gości z Piasków Wielkich okazali się gospodarze z Balina, wygrywając 2-1.
2
Paweł Kalinowski (Balin) uprzykrzał jak mógł życie bramkarzowi Orła Piaski Wielkie Frączkowi

Gracze piątoligowego Orła Balin przegrywali po trafieniu Kozienia w 24. minucie. W 34. minucie wyrównał Suwaj uderzeniem z wolnego z 25 metrów. Trafił w samo „okienko”.

Na początku drugiej polowy Kozień znów był bliski szczęścia, ale jego uderzenie sparowane przez bramkarza wybił z linii bramkowej jeden z obrońców gospodarzy. Wreszcie w 80. minucie Kalinowski przeprowadził szybką akcję lewą stroną, zakończoną precyzyjnym strzałem do siatki. Wcześniej „Kali” uderzył z woleja w poprzeczkę. Dzięki tej wygranej z wiceliderem balinianie pozostają w grze o awans do IV ligi.