Wygrana trzebińskiego MKS-u: zaczął Czyszczoń, skończył Rolka

22.04.2010 09:48 | 2 komentarze | 1 250 odsłona | red
W obecności stu widzów w środowym meczu IV ligi trzebiński MKS wygrał 4-1 z Wolanią Wola Rzędzińska.
2
Pomiędzy dwoma zawodnikami Wolanii rajd przeprowadza kapitan MKS-u Szymon Jędrzejczyk

Do przerwy gospodarze zaaplikowali rywalom dwa gole. Najpierw w 21. minucie Dariusz Czyszczoń główkował do siatki po centrze z rogu. Ten sam zawodnik niedługo potem dograł do Jana Boguckiego, a ten z kilku metrów płaskim strzałem ponownie zmusił do kapitulacji golkipera gości Łukasza Mikruta. W 63. minucie po centrze Damiana Lickiewicza z wolnego Czyszczoń strzelił trzeciego gola dla MKS-u. Gości stać było tylko na kontaktowe trafienie ich kapitana Grzegorza Jasiaka. W sytuacji sam na sam pokonał stojącego między słupkami trzebińskiej bramki Jakuba Wilka. Wynik na 4-1 w samej końcówce ustalił Dominik Rolka (chwilę wcześniej wszedł na plac gry) strzałem z kilku metrów. Po tej wygranej MKS awansował z dziewiątego na ósme miejsce w tabeli.

Orzeł Balin rozgromił w środę 5-0 ostatnią w tabeli Skawę i z 35 punktami zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Tuż za plecami balinian z takim samym dorobkiem po wygranej 2-0 w Sieprawiu plasują się futboliści Janiny Libiąż.