GROMIEC. Wygrana Kwaczały

05.09.2010 19:36 | 0 komentarzy | 2 465 odsłony | red
W sobotnim meczu Nadwiślanina Gromiec z Unią Kwaczała doszło do małej niespodzianki. Goście dość nieoczekiwanie wygrali to spotkanie 2-3.
0

Wynik w tym meczu przyjezdni otworzyli już w 11. minucie. Wówczas to w polu karnym zawodnika Kwaczały faulował Łukasz Rundzia. „Jedenastkę” udanie wykonał kapitan zespołu Unii Wojciech Paw. Kilka minut potem było już 0-2, bo asystę Dominika Bachowskiego strzałem pod poprzeczkę z kilku metrów wykończył Wojciech Ficek. Gospodarze na dobre nie mogli się otrząsnąć z dwóch szybkich ciosów, a już czekało na nich trzecie uderzenie. Kopię drugiego gola zaprezentował duet Bachowski i Ficek. Przy tej okazji całość akcji Wojciech Ficek wykończył strzałem głową z metrowej odległości tuż przy słupku. Gospodarzy w pierwszej części spotkania było stać tylko na jednego gola autorstwa Bartłomieja Kosowskiego z 40. minuty. Choć tylko ten zawodnik wcześniej miał kilka dogodnych sytuacji do otwarcia konta bramkowego Nadwiślanina.

W drugiej części gra toczyła się głownie na połowie Kwaczały. Zawodnicy Roberta Saternusa mieli jednak cały czas problemy z pokonaniem defensywy gości. I dopiero w 80. minucie udało im się zdobyć bramkę kontaktową. Rzut karny podyktowany za faul na Galusie wykorzystał Krystian Kania.

Mimo prób strzeleckich ze strony Gromca w ostatnich minutach meczu wynik już się nie zmienił i goście dość niespodziewanie wygrali całe spotkanie 2-3.