BALIN. Łatwe zwycięstwo rezerw Orła

10.09.2010 11:28 | 0 komentarzy | 2 032 odsłony | red
W czwartkowym meczu zaległej trzeciej kolejki spotkań klasy A rezerwy Orła Balin wysoko, bo aż 6-1 rozbiły zespół Ruchu Młoszowa.
0

Wynik otworzył już w 6. minucie Mateusz Pietroń. Jego gol z dwudziestego metra był równocześnie ozdobą całego meczu. Po strzale z rzutu wolnego wykonywanego na wprost bramki piłka przeleciała nad ustawionym murem zawodników Ruchu, odbiła się od poprzeczki, a następnie wpadła do siatki. Kolejne dwa trafienia to dzieło Miłosza Ołpińskiego. Najpierw w 25. minucie wykorzystał precyzyjne dogranie Norberta Ciepichała, a minutę przed końcem pierwszej połowy wykończył swoją akcję uderzeniem po długim słupku. W pierwszej części tego spotkania goście z Młoszowej najbliżsi trafienia byli w 20. minucie, ale mocny, mierzony strzał z woleja Mariusza Gaja o centymetry minął bramkę nad jej poprzeczką.

Po zmianie stron dalej koncert swoich umiejętności dawali podopieczni trenera Tomasza Ryby. Już w 51. minucie udanie kontrę sfinalizował duet Ołpiński i Ciepichał, a pierwszy z nich strzelając gola skompletował hat-tricka w tym meczu. Kilka minut potem było już 5-0. Tym razem asystę Ciepichała wykorzystał Robert Rojek. Przyjezdnych w tym spotkaniu było stać tylko na honorowe trafienie w 63. minucie. Wtedy to dośrodkowanie w pole karne z prawej strony boiska posłał Michał Odrzywołek. W „szesnastkę” nabiegał już Radosław Białka, który głową uderzył pod poprzeczkę i nie do obrony. Wynik meczu w 71 minucie ustalił Łukasz Jankowski.