CHRZANÓW. MTS przegrał z Grunwaldem

03.09.2010 10:28 | 0 komentarzy | 2 856 odsłony | red
Czwartą z rzędu porażkę w sparingu ponieśli szczypiorniści I-ligowego MTS-u. W czwartek ulegli u siebie Grunwaldowi Ruda Śląska 23-26 (14-16).
0
Szczypiorniści MTS-u atakują bramkę Grunwaldu

Chrzanowianie rzucili pierwsi bramkę, ale potem zagrali niefrasobliwie w obronie. W 9. minucie przegrywali już 2-8 i trener Rafał Bugajski wziął czas. Reprymenda pomogła, bo zawodnicy MTS-u zagrali agresywniej. W efekcie w 22. minucie po kontrze zakończonej trafieniem Daniela Pytlika prowadzili 10-9. Jednak na przerwę schodzili przegrywając 14-16.

Po zmianie stron bramek kibice obejrzeli już nieco mniej bramek, bo bramkarze obu drużyn popisywali się udanymi interwencjami. W końcówce notowano remis 20-20, ale ostatnie minuty należały do gości. Wygrali ostatecznie 26-23. Przedwcześnie boisko opuścił Ryszard Miodoński, narzekający na ból kolana.

Na dwa tygodnie przed inauguracją ligi trener Bugajski ma więc o czym myśleć, bo w grze chrzanowian jest jeszcze wiele mankamentów.