Ziemia chrzanowska

Trzebinia przegrywa kończąc mecz w dziewięciu, Victoria Jaworzno wskakuje na fotel lidera

29.05.2024 20:13 | 0 komentarzy | 3 757 odsłony | Michał Koryczan

Sprawdźcie, jak drużynom piłkarskim z naszego regionu i ich ligowym rywalom poszło w środowych spotkaniach.

0

IV liga małopolska

BKS Hal-Mont Bochnia - MKS Trzebinia 5-0 (1-0)

1-0 Marcin Ochlust (43), 2-0 Mirosław Tabor (59), 3-0 Daniel Bukowiec (84), 4-0 Artur Majcher (90), 5-0 Mirosław Tabor (90+3)

MKS: Wróbel (80. Nowicki) - Zembol, Zybiński, Sucharski, Uchacz, Karcz, Kalinowski, Kikla (78. Kłeczek), Shkitun (46. Koperniak), Raźniak (46. Wanat), Chechelski (58. Wójcik)

Osłabieni brakiem kilku zawodników trzebinianie nie dali rady wyżej notowanemu przeciwnikowi. Zwłaszcza, że przez znaczną część spotkania musieli grać w osłabieniu. Pod koniec pierwszej połowy czerwone kartki (konsekwencja dwóch żółtych) obejrzeli Adrian Zybiński (42 minuta) i Konrad Kalinowski (44 minuta).
Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0 dzięki bramce Marcina Ochlusta, który wykorzystał jedenastkę. Po zmianie stron drużyna z Bochni skrzętnie wykorzystała grę w przewadzę, strzelając „żółto-czarnym" jeszcze cztery gole.
W kolejnym spotkaniu MKS Trzebinia podejmie u siebie Niwę Nowa Wieś. Początek spotkania w sobotę, 1 czerwca o godz. 16.30.

• Olimpia Chocznia - Hejnał Kęty 5-1

Victoria Jaworzno pokonała na swoim stadionie Babią Górę Sucha Beskidzka i objęła p[rowadzenie w tabeli chrzanowskiej klasy okręgowej. Dotychczasowy lider Brzezina Osiek zremisował bowiem w wyjazdowym meczu ze Zgodą Byczyna Jaworzno.
Polonia Luszowice przegrała u siebie 2-4 z Narożem Juszczyn, mimo że do przerwy prowadziła 2-0 dzięki trafieniom Miłosza Ołpińskiego.