Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

05.10.2017 13:30 | 1 komentarz | 5 206 odsłon | Ewa Solak

Koncert w Chrzanowie i Chełmku, pchli targ w Krzeszowicach i czy Dzień Zwierzaka w Libiążu. To tylko niektóre propozycje na spędzenie nadchodzącego weekendu.

1
Propozycje na weekend
Podczas jednej z poprzedniech edycji pchlego targu w Krzeszowicach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

6 października, godz. 9-11 i 11.30 - 13.30, Chrzanów
W ramach V Dni Kultury Żydowskiej miłośnicy historii mogą zwiedzić cmentarz żydowski z przewodnikiem. Zbiórka przy bramie cmentarza przy ul. Podwale. Oferta skierowana jest do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.

6 października, godz. 18, Chełmek
Miejskie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na spotkanie autorskie i koncert Ronnie Deelena.

7 października, godz. 10, Krzeszowice
Centrum Kultury i Sportu zaprasza na inauguracyjny wykład Dziecięcego Uniwersytetu w Krzeszowicach. Odbędzie się on w budynku liceum ogólnokształcącego. Temat to Tajemnice ludzkiego mózgu. Poprowadzi go Rafał Staszkiewicz specjalista neurochirurg z V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie.

7 października, godz. 9, Libiąż
Miłośnicy zwierząt mogą przyjść ze swoimi pupilami na Dzień Zwierzaka. Impreza rozpocznie się przed LCK, gdzie przewidziano start dogtrekkingu. Potem przeniesie się na Plac Słoneczny, gdzie o g. 12 nastąpi rozstrzygnięcie plebiscytu "Przełomu" Pochwal się swoim zwierzakiem. Każdy będzie mógł zaadoptować psa ze schroniska w Oświęcimiu. Przewidziano niespodzianki dla młodszych i starszych.

8 października, godz. 12.30 - 14 i 14.30 - 16, Chrzanów
W ramach V Dni Kultury Żydowskiej miłośnicy historii mogą zwiedzić cmentarz żydowski z przewodnikiem. Zbiórka przy bramie cmentarza przy ul. Podwale.

8 października, godz. 19, Chrzanów
W klubie Stara Kotłownia rozpocznie się koncert zespołu Kabanos. Chrzanów będzie jednym z przystanków na trasie koncertowej grupy obchodzącej XX-lecie istnienia. Jako support wystąpi zespół Venflon. Bilety w cenie 40 zł w dniu koncertu i 30 zł w przedsprzedaży.

8 października, godz. 9 - 16, Krzeszowice
Centrum Kultury i Sportu zaprasza na pchli targ. Na Rynku od rana do popołudnia każdy może pohandlować. Tradycyjna jesienna edycja imprezy rozpocznie się nieopodal fontanny. Każdy, kto chciałby coś sprzedać, musi wnieść opłatę za miejsce w wysokości 10 zł. Osoby zainteresowane mogą uzyskać szczegółowe informacje pod nr tel. 571 401 057.

8 października, godz. 16, Krzeszowice
W Galerii Pałacu Vauxhall wystąpią Florence Sitruk na harfie oraz Łukasz Długosz na flecie. Bilety w cenie 25 zł.