Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Rozstrzygnięcie plebiscytu „Pochwal się swoim zwierzakiem" w sobotę w Libiążu

04.10.2017 08:00 | 0 komentarzy | 1 531 odsłona | Redakcja

Wszystkich miłośników zwierząt, a także aktywnego wypoczynku, zapraszamy w sobotę, 7 października o godz. 12 na Plac Słoneczny na libiąskim osiedlu Flagówka. Rozstrzygniemy tam „Przełomowy" plebiscyt „Pochwal się swoim zwierzakiem".
Głosowanie zakończyło się we wtorek, 3 października.

 

0
Rozstrzygnięcie plebiscytu „Pochwal się swoim zwierzakiem" w sobotę w Libiążu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W sobotę o godz. 10, sprzed Libiąskiego Centrum Kultury, wystartuje I Amatorski Dogtrekking w Libiążu. Organizuje go LCK, partner naszego plebiscytu. Od godz. 9 można zgłaszać swój udział w tych zawodach (zapisy w siedzibie LCK, ul. Górnicza 1). Właściciele oraz ich psy będą mieli do pokonania dystans 5 kilometrów. Szczegóły oraz regulamin na stronie internetowej ośrodka kultury: www.lck.libiaz.pl.

Po zawodach - o godzinie 12 - na Placu Słonecznym ogłosimy wyniki plebiscytu. Nagrodzimy zwierzaki, które zdobyły największą liczbę SMS-ów oraz kuponów (bez podziału na kategorie) oraz zwycięskie zwierzaki wskazane przez jury (psa, kota i inne zwierzę zgłoszone i zakwalifikowane do plebiscytu).

Podczas spotkania w Libiążu nie braknie okazji, by okazać serce zwierzakom, które nie miały tyle szczęścia, co te prezentowane w naszym plebiscycie i na prawdziwy dom czekają w schronisku w Oświęcimiu.

Przedstawiciele OTOZ Animals Oddział Oświęcim przywiozą do Libiąża kilka zwierzaków w nadziei, że na naszym libiąskim spotkaniu znajdą swoją przyszłą rodzinę. Byłoby nam niezmiernie miło, gdyby żaden z nich nie musiał wracać do schroniska.

Będzie też można wesprzeć tę organizację przed zimą. Skazani Zakładu Karnego w Trzebini od kilku tygodni produkowali maskotki-zwierzaki i przekazali je schronisku. Podczas sobotniego spotkania będą wręczane tym, którzy zechcą mu pomóc finansowo. Pieniądze, jakie uda się zebrać zostaną wydane na zakup artykułów potrzebnych zwierzakom w schronisku.