Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Do wygrania miliony euro. Wystarczy wypełnić kupon

22.09.2017 14:15 | 0 komentarzy | 4 119 odsłony | Marek Oratowski

W piątkowy wieczór po raz drugi gracze z Polski będą uczestniczyli w losowaniu loterii Eurojackpot. Tym razem pula nagród to 10 milionów euro. Perspektywa dużych pieniędzy skusiła do odwiedzenia kolektur Lotto także mieszkańców ziemi chrzanowskiej.

0
Do wygrania miliony euro. Wystarczy wypełnić kupon
Niektórzy gracze skreślają liczby samodzielnie, inni stosują znaną z innych gier metodę chybił-trafił
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Losowania odbywają się w każdy piątkowy wieczór w Helsinkach. Maszyny losujące wybierają 5 z puli 50 liczb oraz 2 z puli 10. Tyle samo numerów obstawiają biorący udział w grze. Najniższa możliwa wygrana to kilka euro. Dla tych, których wybrane numery pokryją się ze wszystkimi wylosowanymi w Helsinkach, minimalna pula gwarantowana wynosi 10 milionów euro. Może wzrosnąć nawet do 90 milionów euro, czyli ponad 400 milionów złotych. To znacznie więcej, niż wygrane oferowane dotąd w grach liczbowych w Polsce.

Przed tygodniem nasi rodacy po raz pierwszy mogli zagrać w EuroJackpot. W sumie wygrali prawie 2,5 miliona złotych. Kolejne losowanie czeka nas w piątek 22 września. Coraz więcej mieszkańców ziemi chrzanowskiej jest zainteresowanych tą loterią odbywająca się w 17 krajach.

- W tamtym tygodniu wygrałem 30 złotych. Tym razem też puszczam kupon. Jest trochę drogi, bo kosztuje 12,50 złotych. Trzeba jednak próbować - przekonuje emeryt z Chrzanowa Kazimierz Bukowski.

- Ludzie dopiero muszą się przyzwyczaić do nowej gry. Niektórzy po zawodzie sprzed tygodnia tym razem już nie wysyłają kuponów. Jednak w ich miejsce są nowi gracze - twierdzi prowadząca punkt Lotto w sklepie w pobliżu chrzanowskiego dworca ZKKM.